Wróciliśmy właśnie z intensywnego obozu zimowego.

Świetne warunki śniegowe i jak na Włochy przystało, słonecznych dni nie brakowało. Istny raj bez kolejek i tłumów pod wyciągami, Olimpijczyk umie w terminy wyjazdów. Małe grupy treningowe pozwoliły na indywidualne podejście i super integrację miłośników nart i deski. Prawie 7 godzinne sesje na stoku pozwoliły podszkolić się w jeździe i nauczyć się wielu nowych rzeczy. Planszówki, gry na goglach VR, mecze w piłkarzyki i pingla umilały nam wieczory, a po dobrym jedzonku ładowaliśmy baterie na kolejny dzień śmigania. Cudowne widoki, długie stoki, pyszne jedzenie i fajna ekipa.

Wszystkim uczestnikom, dzieciom i dorosłym dziękujemy za cały tydzień zabawy, już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu w góry.