Logo Centrum Sportu i Rekreacji

Centrum Sportu i Rekreacji Olimpijczyk łączy doświadczenie w edukacji, organizacji sportu, wypoczynku oraz wszelkich wyjazdów w kraju i na świecie. Z nami można zorgnizować dowolny trening, obóz, zawody, półkolonie, wyjazd szkolny, integracyjny, biznesowy, spotkanie dla seniorów i wiele wiele innych.

Nasze Centrum korzysta z dobrych praktyk i wieloletniego doświadczenia Europejskiej Szkoły Aktywnej Edukacji Olimpijczyk, Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk oraz Biura Podróży Compass Travel.

Wyróżniamy się umiejętnościami organizacyjnymi na najwyższym poziomie oraz dostępem do świetnej kadry doświadczonych pedagogów, animatorów, instruktorów i trenerów. Naszym priorytetem jest dobra zabawa, pełen profesjonalizm obsługi i maksymalne bezpieczeństwo dla wszytkich uczestników.

Nie boimy się żadnych wyzwań!